SON DAKİKA

KIRIKHAN YENİ BİR HALI SAHA KAZANDI

Bu haber 29 Kasım 2018 - 6:27 'de eklendi ve 287 views kez görüntülendi.

Sosyal ve kültürel hizmetlerinin yanı sıra spor yatırımlarına da ağırlık veren Kırıkhan Belediyesi, Karadurmuşlu Mahallesine yeni halı saha kazandırdı.

Her fırsatta sportif faaliyetlere verdiği önemi belirten, genç ve dinamik çalışma stili, bitmek tükenmek bilmeyen enerjisiyle halkımızın takdirini kazanan Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Kırıkhan’a bu alanda da sınıf atlatmaya kararlı.

Başkan Yavuz’un  talimatıyla, gençlik ve spor alanında da seferberliğe başlayan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, gençlerimizin daha sağlıklı koşullarda sportif faaliyetlerini gerçekleştirebilmeleri amacıyla mahallerde halı saha kazandırmaya devam ediyor.

Halı saha çalışmalarına ilişkin görüşlerini dile getiren Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz ‘’Kırıkhan’ımızın birçok yerinde halı sahalar yapıyoruz. Gençlerimizin daha sağlık ve daha sıhhatli ortamlarda yetişmesi için Kırıkhan Belediyesi olarak spor tesisleri yapmaya devam edeceğiz. Çünkü spor gençlerimizi birçok kötü alışkanlıklardan korur. Takım ruhunu oluşturur, Birlik ve beraberliğimizi güçlendirir diye düşünüyoruz. Toplumumuzu daha dinamik bir hale getirmek için, sağlıklı nesiller yetiştirmek için spora Belediye olarak çok önem veriyoruz. Bunun için de gerekli tüm altyapıları oluşturuyoruz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.