SON DAKİKA

MHP’LİLER YAVUZYILMAZ’I ADAY OLARAK GÖRMEK İSTİYOR

Bu haber 29 Kasım 2018 - 6:31 'de eklendi ve 283 views kez görüntülendi.

Yerel seçimlerde MHP Kırıkhan Belediye başkan aday adaylığı için çalışmalarına başlayan Erhan Yavuzyılmaz  ilçede tüm mahallelerde insanlarla bir araya gelerek, sevinçlerinde de, üzüntülerinde de yanlarında yer aldı.

Pek çok kesimden de karşılık bulan Erhan Yavuzyılmaz’un , sıcak, samimi ve bir o kadar da disiplinli duruşuyla, çevresinin büyük takdirini topladı.

MHP Kırıkhan Belediye Başkan aday adayı Erhan Yavuzyılmaz, halkın kendisini istemesinin gayet doğal olduğunu Kırıkhan’ın bir çocuğu olarak Sokaklarında top koşturduğum, bu ilçe ve ilçe halkına bir hizmet vefa borcum var partim ve Genel Başkanımız Devlet Bahçeli takdir ederse Rabbimde kısmet ederse bu borcumu ödemek istiyorum.” dedi…

“AYRIM GÖZETMEKSİZİN HİZMET EDECEĞİM

Kırıkhan’ın adına yakışır bir yer haline getireceğini iddia eden Yavuzyılmaz; eğitimden sağlığa, çevreden sosyal dokuya kadar birçok konuda kapsamlı ve kalıcı projeleriyle hizmete hazır olduğunu belirtti. Kendisini bir Kırıkhan aşığı ve bir sevdalısı olarak tanımlayan Yavuzyılmaz, Kırıkhan’ın her mahalleye ve her kesime eşit yakınlıkta olduğunu ve ayrım gözetmeksizin hizmet edeceğini ifade etti..

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.