80 YILDA YAPILAMAYANLAR YAPILDI « Hatay'ın Yeni Sesi

SON DAKİKA
istanbul escort

80 YILDA YAPILAMAYANLAR YAPILDI

Bu haber 15 Ağustos 2018 - 8:36 'de eklendi ve 536 views kez görüntülendi.

Ak Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi, AK Partinin mazluma arka çıkan, yetimi koruyan, komşusu açken tok yatamayan, yardımlaşmayı ve paylaşmayı en büyük erdem sayan bir geleneğe sahip ve aile yapısı güçlü, genç, dinamik bir toplumsal yapısı olan Türkiye’yi ayağa kaldırmak ve aziz milletimizin bahtını açmak için, başlatılan bir hizmet yolculuğu olduğunu aktardı.

Ak Partinin kurulduğu günden bugüne kadar Cumhuriyet tarihinde eşine rastlanmayan bir şekilde başarısını her seçimde yükselterek yaklaşık iki kişiden birinin oyunu almış bir parti olduğunu hatırlatan Milletvekili Şanverdi “16 yıllık iktidarı süresince, huzur, güven ve istikrarın yanında olmuştur. İnancı, rengi, dili, siyasi görüşü ne olursa olsun sadece insan merkezli bir siyaset yapmak üzere AK yürüyüşe çıkılmıştır. AK Parti, ülkesine ve milletine hizmet aşkıyla yola çıkan AK kadroların, maruz kaldığı her türlü engellemeye rağmen, ülkemize büyük bir gelişim ve değişim süreci yaşatmıştır. Her alanda devrim niteliğinde birçok ilke imza atmayı başarmış bir partidir” dedi.

80 YILDA YAPILAMAYANLAR YAPILDI

Cumhurbaşkanı ve Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde çıkılan bu yolculuk süresince Türkiye’de hem ekonomi, hem dış politika, hem insan hak ve özgürlükleri bakımından, başka siyasi partilerin hayal edemeyeceklerini gerçekleştirdiğini ve ülkeyi çok daha aydınlık günlere kavuşturduğunu söyleyen Şanverdi şöyle konuştu “ 80 yılda yapılamayanlar yapıldı, ülke de her alanda büyük bir sıçrama gerçekleştirdi. Türkiye dış politikada büyük bir itibar kazandı. Ancak ülkemizin bu yükselişine karşı dış güçlerle işbirliği içinde olan FETÖ darbe yapmak istemiştir. Sayın Cumhurbaşkanımızın çağrısıyla halkımız olağanüstü kahramanlık ve gayretlerle Milli İrade ve Demokrasiye sahip çıkmıştır.

Ülkesine silah doğrultanlar bugün yargı önünde hesap vermektedir. Milletimizle ele ele vererek geçmişte olduğu gibi devrim niteliğindeki adımları atan AK Parti kadroları bundan sonra da ülkeyi muasır medeniyetler seviyesine çıkarma yolunda ilerlemeyi sürdürecektir. Hizmette ve başarıda sınır tanımayan bir anlayışla, AK kadrolarıyla ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyan, başarıdan başarıya koşan partimizin tüm değerli mensuplarını ve bize destek veren aziz milletimizi saygı ve sevgiyle kutluyor, başta 15 Temmuz günü ülkemize sahip çıkmak adına şehit olan vatandaşlarımıza ve tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet,Gazilerimize de acil şifalar diliyorum”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.