SON DAKİKA

AK PARTİ HBB ADAYIGÜLER KIRIKHAN’DA HALKLA BULUŞTU

Bu haber 17 Aralık 2018 - 6:37 'de eklendi ve 375 views kez görüntülendi.

  Ak Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Güler, adaylık sonrası ilk kez Kırıkhan’a gelerek  vatandaşlarla  ve sivil toplum kuruluş temsilcileriyle bir araya geldi.

Kırıkhan’da parti  binasında vatandaşlarla bir araya gelen HBB adayı İbrahim Güler, projeleri ve düşüncelerini  vatandaşlara aktardı.  Vatandaşların  dile getirdiği sorunları da dinleyen Güler “ Biz  koltukta oturmaya değil, hizmet üretmeye halkın sorunlarını çözmeye  geliyoruz. Her an yanınınız da olacağız. Sizleri dinleyeceğiz. Sizlerin sorunlarına ortak olacağız. Sizlerin hizmetkarı olacağız.Projelerimizi sizlerle oluşturacağız.  Adil, tarafsız ve herkesimi kucaklayan bir yönetimi sizlere yaşatacağız.”dedi.

Güler, daha sonra Kırıkhan Muhtarlar Derneğini ziyaret ederek muhtarların   görüşlerini aldı. Güler “ Muhtarlar bizim en önemli hizmet ayağımızdır. Muhtarlarımızla  sürekli  istişare içerisinde olacağız. Muhtarlarımızla  birlikte hareket ederek, mahallelerinin  sorunlarını orada yaşayan insanların eksikliklerini   ortadan kaldıracağız”dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.