SON DAKİKA

AK PARTİ’DEN TEŞEKKÜR ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Bu haber 01 Ağustos 2018 - 6:25 'de eklendi ve 322 views kez görüntülendi.

Ak parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman ve Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, 24 Haziran seçimleri sonrasında teşekkür amaçlı mahalle ziyaretlerine devam ediyor.
Seçim sonrasında yaklaşık 40 mahalleye teşekkür ziyaretinden bulunan Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Ak parti ilçe başkanı Ömer Erdal Çelik ve yönetim kurulu üyeleri, Gençlik Kolları başkanı Osman Mutlu ve yönetim kurulu üyeleri ile  Belediye Meclis üyeleri Pazar günü 13 mahalleye daha teşekkür ziyaretinde bulundular.
Demirköprü, Karadurmuşlu, Güventaş, Kazkeli, Kangallar, Baldıran, Kızılkaya, Öz Kızılkaya, Sucu, Başpınar, Adalar, Kalekamberli, Gölbaşı ve Muratpaşa, mahallelerine yapılan ziyaretlerde hemşerilerinin sorunlarını ve mahallelerin eksiklerini dinleyip not alarak en kısa süre içerisinde bu hizmetlerin yapılacağını söyleyen Milletvekili Hüseyin Yayman; “ 24 Haziran seçimlerinde bizlere vermiş olduğunuz desteklerden dolayı teşekkür ederiz. Şimdi sizlere destek olma ve sorunları çözerek eksik olan hizmetleri ilimiz ve ilçemize kazandırma sırası bizlerde.  Halkımıza ne söz verdik ise yerine getireceğiz.
31 TEMMUZ’DA MENZELET KLAVUZLU BARAJINDAN TAHTA KÖPRÜ BARAJINA SU AKTARILIP OVA ÇİFTÇİMİZ ARTIK ESKİ BEREKETLİ GÜNLERİNE KAVUŞACAK..!
İlk hizmetimiz ovanın sulama  sorununu ortadan kaldırmak oluyor. 31 Temmuz’da Tahtaköprü barajına su verilmeye  başlanacak. 44 yıllık yıllarca hayal ettiğimiz bu dev projenin bizim dönemimizde hayat bulacak olması bizim en büyük  mutluluğumuz, Ovadaki çiftçinin yüzünün gülmesi bizim en büyük sevincimizdir.
Ovanın 40 yıldır kanayan yarası Menzelet Kılavuzlu barajının Tahta Köprü Barajına aktarılması projesinin tamamlanması hamdolsun bizlere nasip oluyor. Projenin bu safhaya gelmesinde emeği geçen tüm milletvekillerimiz ile yetkililerimize Ova çiftçilerimiz ve şahsım adına teşekkür ederim. Allah herkesten razı olsun. Milletin efendisi olan çiftçilerimizin kalkınmasına sebep olan sulama suyu ile 31 Temmuz’da Tahta Köprü barajına su aktarılmasıyla birlikte çiftçilerimizin su sorunu ortadan kalkmış olacak böylece çiftçilerimiz bundan sonra istediği 2 ve 3. Ürünü ekerek bereketli hasatları yapabilecek düzeye gelecektir. Tüm Hatay’ımıza ve çiftçilerimize hayırlı, uğurlu olsun.
Ak partimizin ve Dünya liderimiz Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan beyin siyaseti budur. Yani seçim bittikten sonra yan gelip yatma değil yılın her gününde sizlerin yanında olup hizmet vermektir.
Dolayısıyla Kırıkhan’ın mimarı Belediye Başkanımız Ayhan Yavuz, İlçe Başkanımız Ömer Erdal Çelik, gençlik kolları başkanımız Osman Mutlu, Belediye Meclis üyelerimiz, kısaca bütün teşkilatımızla, bugün olduğu gibi bundan sonrada ziyaret edip, her daim sizlerle olup sizlere en iyi hizmeti vereceğiz” ” dedi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.