Atatürk Caddesi çift yön oluyor « Hatay'ın Yeni Sesi

SON DAKİKA
istanbul escort

Atatürk Caddesi çift yön oluyor

Bu haber 12 Temmuz 2018 - 5:07 'de eklendi ve 362 views kez görüntülendi.
Atatürk Caddesi Koruma ve Güzelleştirme Derneği’nin yöneticilerinin uzun bir süredir, Atatürk Caddesi’nin yeniden çift yönlü trafiğe açılması için Hatay Büyükşehir Belediyesi yetkilileri ile yaptıkları görüşmeler meyvesini verdi.
Geçtiğimiz gün, HBB Ulaşım Dairesi Başkanı Muhammed İkbal Polat ile görüşen dernek yöneticileri, yaptıkları görüşmeden sonra Atatürk Caddesi’nin yeniden çift yönlü trafiğe açılması noktasında belirlenen yol haritasının önümüzdeki hafta kamuoyu ile paylaşılacağını aktardılar.
HAVUZLAR KALKACAK, KALDIRIM DARALTILACAK
Atatürk Caddesi esnafından aldığımız bilgilere göre, önümüzdeki hafta HBB Genel Sekreteri Prof. Dr. Mehmet Maden ve HBB Ulaşım Dairesi Başkanı Muhammet İkbal Polat’la ile yapılacak görüşmede projenin çizimi cadde esnafı ile paylaşılacak.
Buna göre, ortada dar bir refüj yapılması bekleniyor. Refüjün yanı sıra caddede yer alan süs havuzlarının kaldırılması ve kaldırımların daraltılması yoluna gidilecek. Atatürk Caddesi esnafı, kısa süre içinde çalışmaları başlayacak olan bu proje nedeniyle memnuniyetini ifade ederken, son yıllarda kötü giden işlerinin de caddenin yeniden çift yön olmasıyla beraber bir nebze de olsa iyiye doğru gitmesini umduklarını dile getiriyorlar.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.