SON DAKİKA

AYHAN YAVUZ KIRIKHAN HALKINDAN YOĞUN İLGİ GÖRMEYE DEVAM EDİYOR

Bu haber 18 Nisan 2019 - 5:27 'de eklendi ve 513 views kez görüntülendi.

31 Mart mahalli idareler seçimlerinin ardından mazbatasını alıp 2. Dönemine resmen başlayan Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’a Kırıkhan halkı yoğun ilgi göstermeye devam ediyor.

Bu bağlamda, Vatandaşların yanı sıra, Menderes mahalle muhtarı Abdurrahim Göksü azalarıyla birlikte, Demirkonak mahalle muhtarı Veysel Koşun azalarıyla birlikte Başkan Yavuz’a tebrik ziyaretinde bulunurken, bu ziyaret esnasında Milletvekili Doç.Dr. Hüseyin Yayman ve Belediye Başkanı Ayhan Yavuz Demirkonak mahalle muhtarı Veysel Koşuna muhtarlık rozetini taktı.

Ayrıca, Kırıkhan MKÜ Üniversitesi Müdürü Prof.Dr. Ahmet İLÇİM, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetleri İl Müdürü Sn. Ali SANDIKÇI Yönetim Kurulu ve Kırıkhan Kültür ve Sanat Derneği Başkanı Vasi KÖSE ve Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte Başkan Yavuz’u ziyaret edip tebrik ettiler.

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Başkan Yavuz; “ 2. Dönem görev sürem dolayısıyla belediyemize teşrif ederek tebrik ziyaretinde bulunan bütün hemşerilerime, STK Temsilcilerimize, Kurum müdürlerimize, Muhtarlarımıza, esnaflarımıza ve ilçemizin dışından gelip bizleri ziyaret eden bütün dostlarıma sonsuz teşekkür ederim.

En başından söylediğim gibi bundan sonraki hizmet anlayışımız Gönül belediyeciliği olacaktır” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.