SON DAKİKA

CİRNOOĞLU’NDAN 1 MAYIS MESAJI

Bu haber 01 Mayıs 2019 - 5:43 'de eklendi ve 342 views kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkhan İlçe Başkanı Hamza Cirnooğlu, 1 Mayıs İşçi Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Cirnooğlu mesajında şunları vurguladı MHP İlçe Başkanı Cirnooğlu mesajında “Verdikleri emekle katma değer üreten ve akıttıkları alın teriyle de, helal kazanç peşinde koşan milyonlarca çalışanımızın 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum” dedi.

Türk milletinin, alın terinin ne kadar önemli ve mukaddes olduğunu bilen, asırlar boyunca bütün insanlığa örnek teşkil etmiş olan bir dayanışma ve yardımlaşma kültürünün mirasçısı olduğunu kaydeden Cirnooğlu, bu sebeple 1 Mayıs’ın, işbirliğine dayalı sosyal dayanışmanın güçlendirilmesinde ve toplumsal barışın sağlanmasında büyük bir rol oynaması gerektiğini belirtti.
Başkan Hamza Cirnooğlu ”Bu anlamlı gün, emeğin bayramıdır. Asla teröristlerin, bölücülüğün, karanlık ve kirli odakların, kavgadan ve çatışmadan nemalananların günü değildir. Bu duygularla, tüm emekçilerimizin layık oldukları daha güzel şartlara, sosyal ve ekonomik mertebelere kavuşmalarını diliyor, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik ediyor, hepsine Cenab-ı Allah’tan aileleriyle birlikte mutlu ve sağlıklı bir ömür temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.