SON DAKİKA

ERTEM”KENDİ VİCDANINIZA SORUN”

Bu haber 11 Mayıs 2018 - 21:41 'de eklendi ve 372 views kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili Birol Ertem Türkiye’de faizlerin arttığını ve dış borcumuzun 220 milyar dolara çıktığını söyledi.,
24 Haziran seçimlerinde va tandaşların kendilerine sormaları gereken 3 soru olduğunu aktaran Ertem şunları söyledi.
“Faizlerin %20’ye çıktığı, doların 4,3 liraya çıkarak rekor kırdığı, dünyanın en pahalı benzinini 6,3 lirayla Türk halkının kullandığı, işsizliğin Cumhuriyet tarihinde en yüksek rakamlara ulaştığı, Cumhuriyet tarihi boyunca kurulan fabrikaların hepsinin son 15 yılda satıldığı, dış borcumuzun 220 milyar dolara ulaştığı, Üniversite öğrencilerine karşılıklı 400 TL burs verilirken Suriyeli Üniversite öğrencilerine karşılıksız 1500 TL burs verildiği bir Türkiye’de yaşıyoruz. 24 Haziran’da sandığa gideceğiz.
Peki bu erken seçim neden yapılıyor? Herkesin kafasında soru işaretleri bırakan bu erken seçim kararı sonrası sandıkta oyunuzu kullanmadan önce şu 3 soruyu lütfen kendi vicdanınıza sorunuz.

Eğer Türkiye’de her şey yolundaysa, neden erken seçim yapıyoruz? Eğer işler yolunda değilse, neden tekrar aynı kişiyi Cumhurbaşkanı seçiyorsunuz? Eğer ülkeyi kurtaracak olan Erdoğan ise, ülkeyi bu hale getiren kim?

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.