SON DAKİKA

HASSA AK PARTİ’DE ŞOK İSTİFA

Bu haber 19 Şubat 2019 - 6:12 'de eklendi ve 334 views kez görüntülendi.

Ak Parti’nin Hassa İlçe başkanlık görevini  bir dönem yapan  Turgay Demir partisinden istifa etti.

Hassa’da yıllarca Ak Parti’de   başkan olarak görev yapan ve  siyaset yaşamını sürdüren  Turgay Demir partisinden istifa ettiğine ilişkin dilekçeyi Hassa İlçe seçim kuruluna  verdi.

Turgay Demir,  Hassa Belediye Başkan adaylığı için başvurmuş ve bu başvurusu olumlu sonuçlanmamıştı. Demir  istifasını şöyle açıkladı :

SAYGI DEĞER HASSALI HEMŞERİLERİM

1993 den buyana Refah Partisiyle başlayan Siyasi hayatımda bugüne kadar sürekli davamın hizmetinde oldum. 2010 -2018 yılları arasında 8 yıl AK Parti ilçe başkanlığı yaptım. Bugüne kadar sürekli Reisimizin emrinde oldum. Ama maalesef geldiğimiz noktada alttaki sıkıntıların Reise ulaştırılmasını engelleyen bazı yetkili yada yetkisiz kişilerin olduğunu müşahade ettim.Kendi menfaatlerini parti ve dava menfaatinin önünde tutan şebekeler gördüm. Hassamıza hizmet etmek benim en büyük hayalimdi. Ama görüyoruz ki Hassa Reisimizin belirlediği ölçütlerin dışında birileri tarafından birilerine peşkeş çekilmek isteniyor. Bu vebale  ortak olmamak için Maalesef üzülerek Ak partiden istifa ediyorum. Reisimizi seviyorum. Bunca yıl birlikte çalıştığım arkadaşlarıma desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. HASSA DA DEĞİŞİM ŞART diyerek Hassa ittifakı olarak aday olan M.Ali SÖYLEMEZ kardeşime destek olacağım.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.