SON DAKİKA

HATAY’DA BAŞPINAR DEPREMİ

Bu haber 21 Kasım 2018 - 17:08 'de eklendi ve 314 views kez görüntülendi.

Okul Sporları İl Temsilciliği tarafından Serinyol’da yapılan Okullararası Kros İl Birinciliği yarışmalarına Başpınar Ortaokulu damga vurdu.

Bugün yapılan yarışmalar sonunda Ortaokullarda ilçemiz  mahalle (köy) ortaokulu olan Başpınar Ortaokulu Yıldız Erkeklerde Ferdilerde Süleyman İşkinat İl 2.cisi, Ali İŞKİNAT İl 3.cüsü, Hüseyin ŞANVERDİ İl 4.cüsü, Yıldız Kızlarda Gamze SEÇKİN İl 3.cüsü, Merve Nur KANGAL İl 4.cüsü olarak Hem Yıldız Erkeklerde, Hemde Yıldız Kızlarda takım halinde İL BİRİNCİSİ olarak büyük bir başarıya imza atmışlardır.

Her iki kategoridede İL BİRİNCİSİ olan Başpınar Ortaokulu Yıldız Kız ve Yıldız Erkek Kros takımları 22 Aralık Cumartesi günü Adana’da yapılacak olan Türkiye Kros Grup Finallerinde İlimizi temsil etmeye hak kazandılar.

Okul müdürü Serkan ŞEN emeği geçen Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa KAZANCI, Atletizm Milli Takımı Antrenörü Fatih BOYAN, Beden Eğitimi Öğretmenim Engin YILDIZ’a, okulumuzdaki diğer idareci ve Öğretmenlerime ve tabiki de ençok koca yürekli Sporcu öğrencilerime teşekkür ediyorum,hepsinin ellerine emeklerine sağlık,Allahın izniyle inşallah Gruplardada iyi bir derece elde ederek Türkiye Finalinin yolunu açacağız.. dedi.Ayrıca Liselerde Ferdi kategoride  Melikşah Proje İHL öğrencisi Elif TATAR İl 1.cisi, İbn-i Sina MTAL öğrencisi Berat KARA’da İl 3.cüsü oldular..

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.