SON DAKİKA

HÜSEYİN CELİL’İN İLK KİTABI YAYIMLANDI

Bu haber 13 Haziran 2018 - 7:39 'de eklendi ve 446 views kez görüntülendi.

Kırıkhan’da yıllarca öğretmenlik, Milli Eğitim Müdürlüğü, Reyhanlı Meslek Yüksek Okulu Sekreterliği ve Mustafa Kemal Üniversitesi Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı görevlerinde bulunan ve halen Antakya Defne Okulları Genel Müdürü olarak görev yapan Hüseyin Celil’in ilk şiir kitabı çıktı.

“Dört Mevsim Güz Oldu Bana” isimli şiir kitabını tamamlayarak şiir sevenlerin beğenisine sunan Hüseyin Celil ilk kitabını yayımlamanın mutluluğunu dostlarıyla paylaştı.

“Dört Mevsim Güz Oldu Bana” şiir kitabı konusunda Hüseyin Celil şu duyguları paylaştı “Bende Şairlik ve şiir yazmak aileden gelen bir özelliktir. Ustam olan dayım SEFİL AHMET’in bu konuda üzerimdeki etkisi büyüktür. Annemin irticalen hemen şiir söylemesinden de etkilendimse de bana rehberlik yapan dayım SEFİL AHMET olmuştur. Yaşadığım hayatta önüme çıkan hasretlik, sevgi, hüzün, mutluluk, sitem, nasihat temaları ile aile arası konular bazende kardeşlerle olan atışmaların yer aldığı 55 adet şiirin bulunduğu “Dört Mevsim Güz Oldu Bana” adlı ilk şiir kitabımı şiir sevenlerin beğenisine sunmaktan onur duyuyorum. Serencam Yayınları’ndan çıkan kitabım umarım beğenilir, buda bana devamında güç verir.

İlk şiir kitabımın yayına hazırlanmasında teşvik ve desteklerini gördüğüm ve kitabın editörlüğünü yapan İLESEM Hatay İl Temsilcisi Araştırmacı – Yazar sevgili dostum M. Adil ÇETİN Bey’e, Önsöz’ünü yazma nezaketini göstererek beni onurlandıran şair-yazar Muhittin ALACA hocama da teşekkür ediyorum.”dedi.

Hüseyin Celil’i bu eserinden dolayı kutluyor başarının devamını diliyoruz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.