SON DAKİKA

İMREN’DEN ANNELER GÜNÜ MESAJI

Bu haber 12 Mayıs 2018 - 10:26 'de eklendi ve 342 views kez görüntülendi.

İYİ Parti Kırıkhan İlçe Başkanı Kemal İmren Anneler günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.
İmren mesajnda şunları vurguladı ; Toplum hayatının temel yapı taşı olan anneler, ailenin çekirdeği ve vazgeçilmezidir. Emsalsiz ve sınırsız sevginin, hoşgörünün, sabrın; en masum ve temiz duyguların timsali annelik ulvi bir müessesedir. Anne, nesli temin ve talimin kaynağı olmakla birlikte, ailenin fiili reisi, memuru, işçisi, esnafı, işvereni ve en önemlisi herkesin öğretmenidir.
Bizi millet yapan, bizi birbirimize kenetleyen değerlerin yaşatılmasında, kültürümüzün ve geleneklerimizin devam ettirilmesinde herkese düşen sorumluluktan daha fazlası şüphesiz annelere düşmektedir.
Peygamber Efendimiz “Cennet annelerin ayakları altındadır” demiştir. Doğumdan itibaren bizi sarmalayan ve bize manevi güç veren anne sevgisi,annelerimizin cefakârlığı ve şefkati, hem bireysel hem de toplumsal barışın ve huzurun oluşturulmasında son derece önem sahibidir. Annelerimize olan manevi gönül borcumuzu kendilerine ne kadar hizmet etsek ödeyemeyiz. Annelerimizi el üstünde tutmak, onlara sadece Anneler Gününde değil, her gün hak ettikleri saygı, sevgi ve hürmeti göstermek hepimizin vazifesidir.
Bu vesileyle; merhamet, şefkat ve sabırla dünyanın en yüce görevini yerine getiren bütün annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, her birini sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.