SON DAKİKA

İNÖNÜ BULVARINDA PEYZAJ ÇALIŞMASI

Bu haber 15 Ağustos 2018 - 8:19 'de eklendi ve 435 views kez görüntülendi.
Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz , kent genelinde ağaçlandırma ve çiçeklendirme çalışmalarının devam ettiğini belirtti.
Kırıkhan  belediyesi park bahçe müdürlüğü ekiplerince İnönü Bulvarın’da  düzenleme çalışmaları kapsamında ağaç ve çiçeklendirme çalışması yapılıyor.
DAHA YEŞİL BİR KIRIKHAN İÇİN ÇALIŞIYORLAR
Daha yeşil bir Kırıkhan için çalıştıklarını belirten Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz ,” Bu çerçevede park bahçe müdürlüğü ekiplerimiz  İnönü Bulvarın’da  bulunan refüjlerin taşları yenilenerek, ağaç dikilip çiçek ekildi.
Daha güzel daha yeşil bir görünüm için peyzaj çalışmaları yapan Park Bahçe Müdürlüğüne bağlı ekipler kentin işlek noktaları başta olmak üzere kavşak, orta refüj ve park gibi ortak kullanım alanlarında titiz bir şekilde çiçeklendirme çalışmaları gerçekleştiriyor” dedi.
ÇİÇEKLENDİRME ÇALIŞMALARI DEVAM EDECEK
Ekiplerin, ilçe genelinde çimlendirme, çiçeklendirme ve ağaçlandırma çalışmalarına tüm hızıyla sürdüreceğini belirten Başkan Yavuz ,” Kentin birçok noktasında çeşitli park, bahçe ve yeşil alanlarının bakımı yapıldı ve çiçek dikimleri gerçekleştirildi. Belediye olarak her zaman çevreye önem verdik vermeye devam edeceğiz.
Peyzaj çalışması, bitkilendirme ve çiçeklendirme çalışması gerçekleştirin Park ve Bahçeler Müdürlüğü, kenttin her yönüyle güzel bir görüntüye kavuşmasını sağlıyor” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.