SON DAKİKA

“İYİ PARTİ HATAY’DA PATLAMA YAPACAK GÜCE SAHİPTİR”

Bu haber 13 Haziran 2018 - 7:39 'de eklendi ve 418 views kez görüntülendi.

İyi Parti Hatay Milletvekili adayı Mehmet Biçer bugüne kadar yaptığı seçim çalışmalarını değerlendirdi. Biçer, Türkiye’de olduğu gibi Hatay’da da İyi Parti patlama yapacak ve en az 3 vekil çıkartacaktır dedi.

İyi Parti’nin halkın ihtiyacı nedeniyle doğduğunu büyüdüğünü ve bugün iktidar adayı olduğuna dikkat çeken Hatay Milletvekili adayı Mehmet Biçer seçim çalışmalarını şöyle değerlendirdi “ Tüm kısıtlı imkanlara karşın halkımızın İyi Parti’ye karşı olan inançları ve güvenleri çok büyük noktaya ulaşmış durumda. Halk, belki açıkça ortaya koyamıyorsalar da oylarını İyi Partiye vereceklerini söylüyorlar. Türkiye’nin içinde bulunduğu çıkmazı her vatandaş artık görüyor, anlıyor. Bu iktidarın bu ülkeye verebileceği bir şey kalmadığı açıkça ortadadır. Erken seçim yapılmayıp seçimler zamanında yapılsaydı bu iktidarın 1,5 yıl sonra kesinlikle oyları yüzde 10’ların seviyesine düşecekti. Ülke, batmış bir ülke haline gelecekti. Bunu gören iktidar alel acele erken seçim kararı aldı ve yakayı kurtarmaya çalışıyor. Şunu da açıkça söylemek gerekirse, kurtaramayacaklarda. “.

Türkiye’nin aydınlık bir geleceğe kavuşmasının tek mümkünatının İyi Parti olduğuna dikkat çeken Mehmet Biçer “ Genel Başkanımız Meral hanım, Türkiye’nin ilk kadın cumhurbaşkanı olacak. Güçlü bir meclisteki sayı ile Türkiye’ye hizmet yağmuru yağacaktır. İnsanlar arasındaki ayrımcılık, korku, Gelecek kaygısı bitecek güçlü bir ekonomiye sahip Türkiye oluşacaktır. Bu nedenle tüm halkımızı 24 haziran seçimlerinde İyi Partiye destek olmaya davet ediyorum “dedi.

İyi Parti Milletvekili adayı Mehmet Biçer, Hassa’da muhtarlarla, Kırıkhan’da ise esnaflarla bir araya geldi. Biçer, her iki toplantıda Türkiye’nin içinde bulunduğu karanlık ortamı gözler önüne serdi ve İyi Partiye destek istedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.