KAŞIKÇI, TEŞEKKÜR ZİYARETLERİNDE… « Hatay'ın Yeni Sesi

SON DAKİKA
istanbul escort

KAŞIKÇI, TEŞEKKÜR ZİYARETLERİNDE…

Bu haber 17 Temmuz 2018 - 6:41 'de eklendi ve 400 views kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, TBMM’deki yemin töreninin ardından geldiği Hatay’da soluğu vatandaşın yanında aldı.

Bir vefa örneği sergileyen Kaşıkçı, vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti. 24 Haziran’da yapılan seçimde vatandaşın gösterdiği ilgi, alaka ve teveccühten dolayı teşekkür eden MHP Hatay Milletvekili Kaşıkçı, gittiği her yerde coşkuyla karşılandı. Hafta sonu geldiği Hatay’da, her fırsatta vatandaşlarla buluşan ve onların sorunlarını, dertlerini dinleyen Kaşıkçı, Hatay’ın hizmetlerin en iyisini alması için mücadele edeceğini ifade etti.

Hatay’ın hizmetlerinin en iyisine layık olduğunu aktaran Kaşıkçı, şu ifadelere yer verdi: “Bize vekalet veren, bizi TBMM’ye gönderen milletimizi asla mahcup etmeyeceğiz. Biz hizmet için bu görevi istedik ve asla bu yoldan dönmeyeceğiz. Hatay’ın tüm sorunlarını ele alarak, istişare içinde tek tek çözüme kavuşturacağımız meselelerimiz var.  Bürokrasiye takılan ve hızlandırılması gereken hizmetler varsa da, bunlarla birebir ilgilenerek hepsinin üstesinden geleceğiz. Sadece bir ilçenin, bir mahallenin, bir kesimin değil biz tüm Hataylıların ilçenin vekili olmak için bu yola çıktık. Bunu da herkese göstereceğiz. Bizim kitabımızda, ayrıştırma, kayırma, görmezden gelme asla olmadı, olmayacak. Hak neyse onu yapacak ve onu uygulayacağız. Çalışmalarımıza başladık.” ifadelerine yer verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.