SON DAKİKA

Kaymakam Bülent UYGUR, Yolağzı Mahallemizde bulunan Yolağzı İlkokulunu ziyaret etti

Bu haber 14 Ocak 2019 - 5:35 'de eklendi ve 236 views kez görüntülendi.

Kaymakam Bülent UYGUR, Yolağzı Mahallemizde bulunan Yolağzı İlkokulunu ziyaret ederek, öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi. Ziyarete, Kaymakam Bülent UYGUR, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet GÜNER, şube müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Kaymakam Bülent UYGUR Yolağzı Mahallemizde bulunan Yolağzı İlkokulun sınıflarını geleceğimizin teminatı minik öğrencilerimizle sohbet etti.
Kaymakam Bülent UYGUR, ” Bizim için öğrencilerimizin temel eğitiminde iyi eğitim görmeleri çok önemlidir.
Ülkemizin geleceği için öğrencilerimizi iyi eğitmek zorundayız. Bu konuda üzerimize düşen görev ne ise eksiksiz yerine getirmeliyiz. Bizler eğitim alanında ve diğer tüm alanlarda Altınözü’nün örnek bir ilçe olması için çalışıyoruz. Çocuklarımız bizlerin yarınlarıdır. Gelecekte her biri ülkemizin çeşitli aşamalarında hizmet vererek, faydalı birer birey olacaklardır inşallah. Son zamanlarda ilçemizdeki eğitim kalitesinin yükselişi ile birçok başarıya da ilçe olarak imza attık. Sizler çok şanslı öğrencilersiniz. Sizlerle yakından ilgilenen öğretmenleriniz ve okulunuzda her türlü imkânlara sahip sınıflarınız var. Hepinize iyi dersler diliyorum.” dedi.
Daha sonra Kaymakam Bülent UYGUR, Yolağzı İlkokulunda düzenlenen ağaç dikme etkinliğe katılarak okul bahçesine ağaç dikimi gerçekleştirdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.