SON DAKİKA

KIRIKHAN AK PARTİDE DEV GÜÇ BİRLİĞİ

Bu haber 28 Mayıs 2018 - 5:32 'de eklendi ve 429 views kez görüntülendi.

26 Mayıs Cumartesi akşamı Gülşah Güler Salonunda Kırıkhan Belediye Başkanı Sayın Ayhan Yavuz’un organize ettiği Ramazan İftar programında,Hatay Milletvekilleri Mehmet Öntürk,Orhan Karasayar,Fevzi Şanverdi, Adem Yeşildal ile Milletvekili adayı Hüseyin Yayman birlikte İlçe Teşkilatı,Kadın Kolları,Gençlik Kollarıyla beraber iftar yapıldı.Muhteşem bir ortamda oluşan ramazan sofrasına yakışan bir ortamda Kuran Tilaveti, Canlı Ezan ve İftar duası ile gönül birliği ve huşu ile oruçlar açıldı.
İftar sonrası İlçe Başkanı Ömer Erdal Çelik’in hoş geldiniz konuşması ardından Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’un Milletvekillerimizle bir arada birlik ve beraberlik içerisinde olmamızın mutluluğunu yaşıyoruz konuşması sürdü.
Ak Parti Milletvekili adayı Hüseyin Yayman ise konuşmasında şunları vurguladı ‘ Milletvekili Mehmet Öntürk benim akrabam,canım kardeşim biz aynı köylüyüz ve beraber büyüdük. M illetvekilimizin Hataya yaptığı icraatlar saymakla bitmez. Ben sizlerin huzurunda Sayın Mehmet Öntürk’e çok teşekkür ediyorum.Biz her zaman onun tecrübelerinden faydalanıp, hizmetlere kaldığı yerden devam edeceğiz inşallah.’dedi.

Gecenin son konuşmasını Milletvekili Mehmet Öntürk yaptı. Öntürk ‘ 24 Haziran 2018 de Cumhurbaşkanımızı büyük bir oyla seçip, Meclisinde daha kuvvetli bir şekilde güçlü bir Cumhurbaşkanı,güçlü bir meclisle Türkiye’nin gücüne güç katacaktır. Bizler bugün gün boyu Erzin’den başlayıp Hatay’ın tüm ilçelerini gezip güç birliği içerisinde olduğumuzu ve inşallah Hatay’da 5 değil 7,8,9 Milletvekili çıkartacağız.Sen ben yok biz varız gayreti ile reisimize Hatay’ın gücünü bir daha ispat edeceğiz. Bu arada adayımız Sayın Hüseyin Yayman benim akrabam,köylüm ve beraber büyüdük.Onun veya benim Milletvekili olmam hiç farketmez ben her zaman teşkilatımın emrindeyim.Zaten sahada çalışmaya geldim.Her zaman bir olacağız,birlikte olacağız güçlü bir şekilde Reisimiz ve Meclisi Ankara’da Türkiye için çalışıp Vatanımıza el uzatanın elini kırıp,dil uzatanın da dilini koparacağız.Onun için çok çalışacağız sandıkları patlatacağız.Teşkilatın tamamına da hakkınızı helal edin,benim varsa helal olsun’ dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.