SON DAKİKA

KIRIKHAN AK PARTİ’DEN GAZETECİLER GÜNÜ ZİYARETİ

Bu haber 22 Ekim 2018 - 12:33 'de eklendi ve 401 views kez görüntülendi.

Kırıkhan Ak Parti yönetimi, 21 Ekim Gazeteciler Günü münasebetiyle gazetemize nezaket ziyaretinde bulundular.
Kırıkhan Ak Parti İlçe Başkanı Ömer Erdal Çelik ve yönetim kurulu üyeleri, gazetemiz bürosunu ziyaret ederek gazetemiz sahibi Burçak Bora Bilgin’le  görüştüler.

Ziyarette, Ak Parti İlçe Başkanı Çelik, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü nedeniyle bir açıklama yaptı. Başkan Çelik, gazetecilerin kamuoyuna haber, bilgi akışını zamanında ve tarafsız bir biçimde yansıtmak, toplumsal sorunlara ayna tutmak, kısık seslerin sesini kitlelere duyurmak için gece gündüz demeden, zaman zaman çok zor şartlar altında çalıştığını belirterek, basın mensuplarının dünyanın en önemli mesleklerinden birini icra ettiğini ifade etti. Çelik, “Toplumsal bilinci ve kamu yararını gözeterek emek veren; uzun çalışma saatlerini ve zorlu çalışma koşullarını önemsemeden basın yayın kuruluşlarında fedakarca çalışarak gelişmeleri halkımızla paylaşma yolunda emek harcayan, özellikle şehrimizin kültürel, sosyal ve ekonomik gelişiminin tanıtılmasında aktif olarak görev alan tüm kıymetli basın mensuplarının 21 Ekim Dünya Gazeteciler Gününü kutluyor, meslek hayatlarında başarılar diliyorum” diye konuştu.

Gazetemiz Bilgin, Ak Parti İlçe Başkanı Ömer Erdal Çelik ve yönetim kurulu üyelerine bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.