SON DAKİKA

KIRIKHAN CHP’DE BİRLİK VE BERABERLİK TOPLANTISI

Bu haber 29 Kasım 2018 - 6:33 'de eklendi ve 312 views kez görüntülendi.
 Kırıkhan CHP’de  düzenlenen birlik ve beraberlik toplantısı büyük ilgi gördü. Ve bugüne kadar CHP’de görev alan, partiye gönül veren bir çok isim bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajı verdiler.
         Kırıkhan CHP İlçe  Başkanı İsmail Savaşır, Mart 2019’da yapılacak  yerel seçimler öncesi partide birlik ve beraberliği  sağlamak var olan seviyeyi daha üst seviyelere  taşımak için  partide  bugüne kadar görev alan, gönül veren tüm partili isimleri   düzenledikleri toplantıya davet etti.

Bugün parti binasında düzenlenen toplantıya katılım bir hayli kalabalık oldu.
       CHP İlçe Başkanı İsmail Savaşır “ Önümüzde çok önemli bir yerel seçimler var.  İlçemizin, bölgemizin ve Türkiye’nin kaderini belirleyecek olan  yerel seçimler öncesi  partili arkadaşlarımla bir araya gelerek bir yol belirlemek istedik. Yerel seçimler öncesi partide yaşanan tüm sıkıntıları ortadan kaldırmak, birlik ve beraberliği pekiştirmek istedik. Sağolsunlar, tüm arkadaşlarımız bir araya geldiler. Bu önemli    günlerde partimizi yaynız bırakmamak, üstlerine düşen görevi yerine getirme arzusunda  oldular. Ben bu toplantıya katılan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Onların fikirlerini, düşüncelerini öğrenip,  yol çizgimizi ona göre oluşturacağız.”dedi.
 Toplantıya katılan  bir çok isim  görüşlerini dile getirerek, atılması gereken  adımları teker teker dile getirdiler.
    Toplantıya,   milletvekili aday adayı Cemiyet Kışlıoğlu, eski ilçe başkanı İsmet Buğdaycı, Lütfi Kafadenk, parti  eski yöneticileri ve partililer katıldı.

Toplantıda konuşan Cemiyet Kışlıoğlu “ Türkiye’nin umudu  olan bir partide siyaset yapmanın onurunu taşıyorum. Bizler asla bir kişiye  veya zümreye göre değil halkın  ülkenin çıkarları  göre hareket eder, Mustafa Kemal Atatürk’ün yolunda  ilerleriz. Aramızda ufak tefek  fikir ayrılıkları olabilir, bunlar demokrasinin  gereğidir. söz konusu  parti, halk, ülke  çıkarları ise  hepimiz biriz, beraberiz, birlikteyiz.Ve bu inançla hepimiz buradayız.  hep birlikte  partimiz ve halkın çıkarları için omuz omuza çalışacağız. Türkiye siyasi, sosyal, ekonomik, hukuk alanlarında  zor bir süreçten geçiyor. Hepimiz durumun vehametinin farkın dayız. Ve önümüzde  yerel seçim,  bir aydınlık, geleceğin bu karanlık süreçten çıkış kapısı olabilir. Bu nedenle tüm partililerin üzerlerine düşen görevi layıkıyla yerine getirmesi geregine inanıyorum”dedi.
     Eski CHP İlçe Başkanı İsmet Buğdaycı’da “ Yerel seçimler  Türkiye’nin kaderini belirleyecektir.  CHP’ye demokrasiye gönül veren herkesi CHP’ye davet ediyorum.  Bütün küskünlükleri, dargınlıkları bir tarafa atıp  CHP’nin başarısı için çalışmalıyız.”dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.