SON DAKİKA

KIRIKHAN TSO BAŞKANI BÖLÜKBAŞ ÇALIŞKAN’I ZİYARET ETTİ

Bu haber 11 Mayıs 2018 - 21:53 'de eklendi ve 335 views kez görüntülendi.

Kırıkhan Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı Numan Bölükbaş, Yrd. Doç. Necmettin Çalışkan’a ziyarette bulundu.

Yönetim Kurulu ile gerçekleşen ziyarette Bölükbaş Kırıkhan ekonomisine katkılarından ve hizmetlerinden dolayı Çalışkan’a teşekkür etti.

Yeni dönemde Kırıkhan’la ilgili büyük projeleri olduğu,tüm konuların takipçisi olduğunu belirten Bölükbaş, bundan sonra ilimizde öncelikle icraatımız olan Kırıkhan Organize sanayi bölgesinin geliştirilmesi ve Kırıkhan’ın ulaşımıyla ilgili projelerin takipçisi olacaklarını belirtti.

Bölükbaş Kırıkhan halkı arasında hiçbir ayrım gözetmeden Kırıkhan’da iş yapan herkese kapıların sonuna kadar açık olduğunu söyledi.

Yrd. Doç. Necmettin Çalışkan’da ziyaretlerinden dolayı Bölükbaş’ına teşekkür ederek yeni Yönetim Kurulu başarılar diledi.

HASSA TÜNELİ ANLAMSIZ BİR TÜNEL

Necmettin Çalışkan Hatay’ın sorunlarının el birliğiyle çözülmesi gerektiğini söyledi.

Özellikle Hassa tünelinin anlamsız bir tünel olduğunu belirten Çalışkan, “Hassa, Dörtyol arasında yapılması plânlanan tünelin mutlaka İskenderun, Antakya arasına yani Sarımazı, Topboğazı olarak değiştirilmelidir. Böylece bundan hem Antakya, İskenderun hem de Kırıkhan çok büyük bir kar elde edecektir. Zaten Hassa tüneli direk sınıra açılan bir tüneldir. Tünelin ucu sınıra 3 km mesafededir. Hiçbir sürkülasyonu olmuyacak bir tüneldir.”dedi

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.