SON DAKİKA

KIRIKHAN’DA DOĞAL GAZ ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Bu haber 15 Ağustos 2018 - 8:18 'de eklendi ve 556 views kez görüntülendi.
Kırıkhan’da  doğal gaz çalışmaları devam ediyor.
    Kırıkhan Belediye Başkan Ayhan Yavuz gazetemize yaptığı  açıklama da  ; doğal gaz altyapı çalışmalarının hummalı bir şeklide devam ediyor. Mimar Sinan mahallesi 701. sokak da Doğalgaz alt yapı çalışmaları devam ediyor.Boru döşeme çalışmaları devam ediyor.
Mimar Sinan Mahallesi 701 sokak’da  boru döşeme çalışmaları tamamlandıktan sonra asfaltlama çalışmalarımız devam edecektir.
HEDEFİMİZ: TEMİZ VE SAĞLIKLI ÇEVRE
    Hedeflerinin temiz ve sağlıklı alanlar oluşturmak olduğunu sözlerine ekleyen  Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz; İlçede yapımı devam eden doğalgaz çalışmaları devam ediyor.
Bu çalışma sürecinde vatandaşlarımız belki sıkıntı çekebilirler. Ancak doğalgaz çalışması bitiminde doğalgaz verilmesi ile bu sıkıntılar son bulacaktır.
         Doğalgaz kullanımı ile birlikte özellikle de kış aylarında yaşanılan hava kirliliği tamamen çözülecek, en aza inecek ve daha temiz bir hava ortamında yaşayacağız. Projelerimiz arasında önemli yere sahip doğalgaz çalışmalarının tamamlanması ile birlikte kentleşme ve modern şehircilik adına büyük mesafeler almış olacağız.” dedi.
    Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz , çalışmalar esnasında sokak ve caddelere verilen zararın en aza indirgenmesine dikkat edilmesi gerektiğini vurgulayarak, yapılan kazı çalışmaları ve alanların doldurulmasında Belediyemiz olarak özellikle hassasiyet gösteriyoruz.” İfadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.