SON DAKİKA

Kırıkhan’da Tıkanan Hatlar Temizleniyor

Bu haber 11 Mayıs 2018 - 21:32 'de eklendi ve 296 views kez görüntülendi.

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), yağmursuyu ve kanalizasyon hatlarında oluşan tıkanıklıklara hızlıca müdahale edildiğini ve vatandaşlarının sıkıntılarına çözüm olduklarını bildirdi.
Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), yağmursuyu ve kanalizasyon hatlarında oluşan tıkanıklıklara hızlıca müdahale edildiğini ve vatandaşlarının sıkıntılarının bertaraf edildiğini duyurdu.

Kanalizasyon hatlarında oluşan tıkanıklık, içmesuyu patlağı, kanal taşması gibi problemlerin ALO 185 HATSU İhbar Hattına bildirilmesi üzerine sorunun hızlı ve kalıcı bir şekilde çözümüne yönelik çalışmalar sürdürüldüğünü belirten Genel Müdürlük, Kırıkhan ilçe merkezinde ki muhtelif noktalarda oluşan arızalara müdahale edildiğini açıkladı.

Gece gündüz demeden çalışma gerçekleştiren HATSU ekipleri, Kırıkhan ilçesi Cumhuriyet Mahallesi’nde yaptığı çalışma kapsamında hatları tıkayan taş parçaları ve kum birikintilerini vidanjör aracı ile temizleyerek Mahalle sakinlerinin rahata kavuşmasını sağladı.

Kanalizasyon hattında biriken atıkların ve yağmursuyu hattını tıkayan taş vb. gibi sorunların önemine dikkat çeken HATSU, vatandaşların bu konularda daha dikkatli ve duyarlı bir şekilde davranış sergilemeleri noktasında temennilerde bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.