SON DAKİKA

KOSGEB UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ BAŞLIYOR

Bu haber 11 Mayıs 2018 - 21:57 'de eklendi ve 436 views kez görüntülendi.

Kırıkhan Ticaret ve Sanayi Odası ve KOSGEB işbirliği ile girişimcileri iş piyasasına hazır hale getirmek için yapılan Girişimcilik Kurs’larına bir yenisi daha eklendi. Girişimcilik kültürünü yaygınlaştırmak ve girişimcileri iş planı kavramı ile tanıştırarak başarılı işletmelerin kurulmasını sağlamak amacıyla Kırıkhan Ticaret ve Sanayi Odası ve Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı işbirliğinde KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik eğitimi düzenlenecek. Kırıkhan TSO Yönetim Kurulu Başkanı Numan Bölükbaş yaptığı açıklamada , ‘’DOĞAKA ile beraber yürüttüğümüz Ücretsiz bu kurstan yeni iş yeri kurmayı planlayan değerli Kırıkhan ve Hassalı hemşerilerimizin faydalanması ve bu fırsatı kaçırmamaları gerekmektedir.
Kırıkhan Ticaret ve Sanayi Odası olarak bu kursları devamlı uygulayacağımızı belirtmek isterim. Bu tür ücretsiz girişimcilik eğitimlerinin Kırıkhanımıza ve bölgemize ekonomik yönden ilerleme konusunda yardımcı olacaktır.
Düzenlenecek olan eğitimde bir iş fikrine sahip girişimciye iş planı hazırlama, pazar araştırması ,üretim planlaması, yönetim planlaması, finansal planlama ile ilgili bilgiler aktarılacak. Kurs Süresi boyunca Eğitimin zorunlu olduğu ve Katılmak isteyen girişimci adaylarının 17 Mayıs 2018 Perşembe günü mesai bitimine kadar Odamıza gelerek kayıt yaptırmaları gerekmektedir.’’dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.