LÜTFİ KAŞIKÇI’YA SEVGİ SELİ « Hatay'ın Yeni Sesi

SON DAKİKA
istanbul escort

LÜTFİ KAŞIKÇI’YA SEVGİ SELİ

Bu haber 28 Mayıs 2018 - 5:04 'de eklendi ve 618 views kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Hatay Milletvekili Adayı Lütfi Kaşıkçı, esnafla kucaklaşıyor.
Gittiği her yerde sevgi seli karşılanan Kaşıkçı, esnafın gönlünde taht kurdu.,
1.sıra milletvekili adayı Lütfi Kaşıkçı ve beraberindeki milletvekili adayları Dilek Demirdöven, Recep Tuncay ve Adnan Akdaş’ın kalabalık bir partili grup ile gerçekleştirdikleri ziyaret vatandaşların gösterdiği ilgi neticesinde planlanan süreden fazla sürdü.
MHP merkez ilçe başkanı Niyazi Yıldırım ve Kadın kolları il başkanı Burçin Harputlu’nun da eşlik ettiği uzun çarşı ziyareti Habibi Neccar Camisinin yanından start alarak kurtuluş caddesinde bulunan esnaf ziyareti ve devamında uzun çarşının dolaşılması ile devam etti. Ziyaret esnasında tüm esnafa ve Ramazan alışverişi için çarşıda bulunan vatandaşlara hayırlı ramazanlar diyerek onlarla bol bol sohbet eden MHP Hatay Milletvekili 1.sıra adayı Lütfi Kaşıkçı, kendilerine yoğun ilgi gösteren tüm esnafa hayırlı ve bereketli işler dileğinde bulundu. Lütfi Kaşıkçı, Cumhur İttifakını anlattığı esnaflardan ve vatandaşlardan desteklerini istedi.
GECE GÜNDÜZ, HALKLA İÇ İÇE

Gündüz çarşı esnafını gezen MHP Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, daha sonra değişik ilçelerdeki iftar programlarına katılarak orada da büyük bir kitleye hitap ediyor. İftar programının ardından, planlanan mahalle ve ev toplantılarında da vatandaşlarla bir araya gelen Kaşıkçı, orada da cumhur ittifakını ve MHP’nin haklı davasını anlatıyor.
BU LİSTEDEN VATAN HAİNİ ÇIKMAZ…

Gittiği her yerde yaptığı konuşmalarda, MHP Hatay Milletvekili aday listesinin en güzel ve en makul liste olduğunu ifade eden Kaşıkçı, bu listeden kesinlikle vatan haini, fetöcü çıkmayacağının altını çiziyor.
MHP listesinin devletine, milletine, vatanına, bayrağına aşık bireylerden oluştuğunu söyleyen Kaşıkçı, MHP’nin 15 Temmuz’da ve daha sonrasında Afrin harekatında vatan ve millet için sergilediği dik duruşun unutulmaması gerektiğini ve bu seçimde oyların inşallah üç hilale basılacağını kaydetti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.