SON DAKİKA

MİLLETVEKİLİ YAYMAN, DEVLET HASTANESİNİ ZİYARET ETTİ

Bu haber 11 Eylül 2019 - 5:29 'de eklendi ve 342 views kez görüntülendi.

Hatay AK Parti Milletvekili Hüseyin YAYMAN ile Kırıkhan Ak Parti ilçe Başkanı Ömer Erdal ÇELİK Kırıkhan Devlet Hastanesi’nde tedavi gören hasta ve hasta yakınlarını ziyaret ederek acil şifalar diledi.

AK Parti Milletvekili Hüseyin YAYMAN , ziyaretleri kapsamında Kırıkhan Devlet Hastanesinin servislerinde yatan ve tedavileri devam eden hastaları, hasta yakınlarını ve hastane personelini ziyaret etti.

Kırıkhan Devlet Hastanesi’ndeki tüm servisleri gezen Milletvekili Hüseyin YAYMAN tedavileri süren hastalara ‘geçmiş olsun ‘ dileklerini ileterek sıkıntılarını dinledi. Hastalarla bir süre sohbet eden ve tedavi süreçleri hakkında bilgi alan YAYMAN”iyi ve kötü günde daima vatandaşlarımızın yanındayız diyerek tüm hastalara da acil şifalar diledi.

Ziyaretlerde hasta yakınları ile de görüşen ve dertlerine ortak olan Milletvekili Hüseyin YAYMAN , hastane görevlileri ile de görüşerek çalışmalarında kolaylıklar dilediler.

Hastane personeline hitaben bir konuşma yapan Milletvekili YAYMAN “ Hasta kabuldeki arkadaşlarımız, revirdeki arkadaşlarımız gelen hastalarımızı, gelen hemşerilerimizi iyi karşılıyorsunuz diyerek hastaneden ayrıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.