MUHTAÇ VATANDAŞLARIN YARDIMLARINA KOŞUYORLAR « Hatay'ın Yeni Sesi

SON DAKİKA

MUHTAÇ VATANDAŞLARIN YARDIMLARINA KOŞUYORLAR

Bu haber 09 Nisan 2020 - 10:39 'de eklendi ve 909 views kez görüntülendi.

Hassa Belediyesi yaşlılar olmak üzere bütün vatandaşlarımızın sıkıntılarını ve taleplerini dinleyip çözümler üretmek için çabalıyor.

Hassa Belediye Başkanı Mehmet Karataş yaptığı açıklama da “Öyle memleket darda ve İnsanlar zorda olduğu zaman mazeret üretip kaçmak asla ve asla olamaz.Vatandaşlarımızın her dönemde durumlarını yerinde görüp zorda olan kardeşlerimize devletimizin bütün imkanlarının yanlarında olduğunu hissettirmek ve güven vermek için Başta, başımızın tacı yaşlılarımız olmak üzere bütün vatandaşlarımızın sıkıntılarını ve taleplerini dinleyip çözümler üretmek için Allah ömür verirse yılmadan, Yorulmadan öf bile demeden kapı kapı dolaşıp, dertleriyle dertlenmeye devam edeceğim.inşallah maddi durumu iyi olanların da kendi çevrelerine sahip çıkıp,birlik ve beraberliğimizi göstermemiz açısından son derece önemli olduğunu bilmenizi istiyorum.
Sizler istediğimiz tek şey evlerinizde kalmanız devletimizin açıkladığı kurallara uymanızdır. Bu beladan güçlenerek çıkacağız inşallah. “ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.