SON DAKİKA

“Öncelikli hedefimiz Erdoğan’ı başkan yapmak”

Bu haber 11 Mayıs 2018 - 21:52 'de eklendi ve 344 views kez görüntülendi.

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Mustafa Paşabeyoğlu,öncelikli hedefimiz Reisimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın başkan olarak seçilmesini sağlamak olmalıdır dedi.
Hassa kökenli Kırıkhan doğumluyum. 34 yıldır İskenderun’da ikamet etmekteyim. Kırıkhan’da başladığım 45 yıllık meslek hayatımı, halen Kırıkhan’da sürdürmekteyim. Bu süre içerisinde mesleğimin 28 yılını İskenderun’da da kurmuş olduğum ikinci bir Poliklinikle günübirlik olarak sürdürdüm. Beni bu günlere taşıyan özellikle Hassa, Kırıkhan, Kumlu, Belen, İskenderun ve Hatay’ımızın tüm ilçelerinde halkımızın göstermiş oldukları teveccüh sebebiyle, hizmetlerimi bundan sonra Cenab-ı Allah nasip ederse AK PARTİ saflarında, teşkilatlarımızla beraber, omuz omuza güzel Hatay’ımıza ve ülkemize hizmet gayesiyle yola çıktık.

Diş Hekimi Mustafa Paşabeyoğlu “AK Parti’nin güçlü bir şekilde bugünlere gelmesinin en önemli sebeplerinden biri de sağlam teşkilat yapısından kaynaklanı
yor. Ülkemizde milli birlik ve beraberliği, milli iradeyi güçlü bir zemine oturtma noktasında Sayın Cumhurbaşkanımız ve liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın başlatmış olduğu bir seferberlik var. Biz de bu seferberlik doğrultusunda elimizden geleni yapmaya gayret gösteriyoruz. Yıllardır verilen bir mücadelenin sonuç noktasındayız. Bu öyle bir dönüm noktası ki yarınlarımızın temelini ilk gün ki aşkla atmaya devam edeceğimiz bir nokta. 24 Haziran seçimleri ülkenin karşı karşıya olduğu beka sorununun tümüyle çözümü için atılmış bir adım, inşallah 24 Haziran’da ortaya çıkacak olan sonuç, Türkiye üzerinde kurulan hain tuzakların ve çeşitli zeminlerdeki işbirlikçiler vasıtasıyla yürütülen hain projelerin sonu olacak. Bizim öncelikli hedefimiz kimin milletvekili olacağı değil. Bizim en önemli hedefimiz; Cumhur ittifakının adayı olan, milletin milli ve manevi değerlerine sahip çıkan Cumhurbaşkanımız, Sayın Recep Tayip Erdoğan’ı başkan yapmaktır. ” dedi.

‘AKLIN YOLU BİRDİR’

Hatay’daki oyların yüzde yüzüne talip olduklarına dikkat çeken Paşabeyoğlu “Bugün artık aklın yolu birdir. Aklın yolu bir olduğuna göre bizler bu ülkeyi bizden sonraki gençlere ve çocuklara iyi bir şekilde bırakmamız lazım. AK Parti 16 yıllık hükümetleri dönemince, Türkiye’de bu parti iktidar olmadan önce yapılan hizmetlerin tamamını 2’ye 3’e katlamış durumda. Bunu bu partiyi desteklemeyen insanlarda biliyor. Bizim derdimiz yüzde 50 olmamalı. Bu kadar hizmet eden bir partinin yüzde yüz oylara talip olması gerekiyor. Bizde Hatay’ın yüzde yüz oyuna talibiz. İnşallah Mevlam yardımcımız olur” ifadelerini kullandı.

‘TERCİH REİS VE MİLLETİMİZDENDİR’

24 Haziran seçimlerinin herhangi bir seçim olmadığına vurgu yapan Mustafa Paşabeyoğlu “Ülkenin bekası için geçilmesi gereken bir eşik olarak gördüğüm için, göğsümüze emanet edilen imanın, kalbimize emanet edilen ihsanın, aklımıza emanet edilen idrakin gereğini yapmak adına, dürüstlük, sadakat, merhamet ve adalet ülküsünden ayrılmadan, bu yüce milletin vekili olabilmek adına bu kutsi yola çıktık. İyi niyetler ve temiz duygularla bu millete ve insanlığa hizmet etme için, 27. Dönem Hatay milletvekilliği aday adaylığı için başvuru bizden takdir Allah’tan, tercih reis ve milletimizdendir. Allah yolumuzu hayırlı eylesin” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.