SON DAKİKA

ŞEHİT ANNESİ CUMHURBAŞKANINDAN TELEFON BEKLİYOR

Bu haber 16 Temmuz 2018 - 14:26 'de eklendi ve 370 views kez görüntülendi.

Hakkari’nin Şemdinli ilçesi Ortaklar bölgesinde PKK’lı teröristlerde çıkan çatışmada şehit düşen Kırıkhan’lı Piyade sözleşmeli er Ömer Küçük’ün annesi Hatice Küçük, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan telefon bekliyor.

Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Ak Parti İlçe Başkanı Ömer Erdal Çelik 24 Haziran seçimleri ardından teşekkür gezilerine başladılar. Yol güzergahında bulunan Şehit Piyade Sözleşmeli Er Ömer Küçük’ün babaevini ziyaret eden Yayman şehit annesi Hatice Küçük’ün elini öperken şehit annesinden istek geldi. Şehit Annesi Hatice Küçük “ Cumhurbaşkanımız herkesi arıyor, ben şehit annesiyim beni niye aramıyor. Ben de sesini duymak ona hitap etmek istiyorum” dedi.

Şehit Annesinden gelen bu isteği Ak Parti Milletvekili Hüseyin Yayman, Cumhurbaşkanının danışmanlarına iletti . Şehit Annesi Hatice Küçük’ün Cumhurbaşkanına ilettiği bu mesaj yerine ulaşıp, Şehit annesinin isteğinin yerine gelip gelmeyeceğini ileri günlerde göreceğiz.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hassas olduğu bu konulardan birisi olan şehit ailelerinden gelen bu isteğin olumlu sonuçlanacağı ve mutlaka bir görüşmenin olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.