SON DAKİKA

Vali Ata Güvenlik Birimlerimiz ile Bayramlaştı.

Bu haber 18 Haziran 2018 - 6:26 'de eklendi ve 363 views kez görüntülendi.
Bayramları gerçek bayram olarak yaşayabilmek ve herkesin bayram sevincine ortak olabilmek için düzenlenen bayramlaşma programları Hatay Valisi  Erdal Ata’nın Polisevi ziyareti ile başladı.
Vali Ata bayramlaşma programı kapsamında Ramazan Bayramı’nın birinci günü olan  Polisevi, İl Jandarma Komutanlığı ve Serinyol Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.
 Polisevi’ni ziyaret eden Vali Ata, burada emniyet mensuplarının bayramını kutlayarak ilimiz ve ülkemiz genelinde fedakârca görev ifa eden tüm emniyet personeline görevinde başarılar diledi.
Polisevi’ndeki bayramlaşma programının ardından İl Jandarma Komutanlığı’na geçen Vali Ata, rütbeli personel ve Mehmetçik ile bayramlaştı.  Ülkemizin bekası, milletimizin huzur ve güvenliği için canı pahasına vatani görevini icra eden tüm Mehmetçiklerimizin bayramını kutladığını belirten Vali Ata,  bayramın ülkemiz ve ilimiz için hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.
Vali Ata’nın Polisevi ve İl Jandarma Komutanlığı ziyaretlerine  Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Vali Yardımcısı Orhan Mardinli, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Uğur Ertekin, İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, İl Müftüsü Hamdi Kavillioğlu, Antakya ve Defne ilçe kaymakamları da eşlik etti.
-Vali Ata Saygıdeğer Büyüklerimizle de Bayramlaştı-
Bayramlaşma programı kapsamında ziyaretlerini sürdüren Vali Ata, saygıdeğer büyüklerimizi ve Devletimizin himayesinde büyüyen çocuklarımızı da yalnız bırakmayarak onların da bayram coşkusuna ortak oldu.
Güzelliklerin paylaşarak çoğaldığı bayram gününde, oldukça samimi görüntülerin yaşandığı ziyarette saygıdeğer yaşlılarımıza çeşitli hediyeler verilirken Devletimizin himayesinde büyüyen çocuklarımıza bayram harçlığı dağıtıldı.
Burada bir konuşma gerçekleştiren Vali Ata, bu mübarek bayram gününde büyüklerimiz ve çocuklarımızla birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.  Devletimizin son yıllarda özellikle sosyal hizmetler konusunda  ciddi kaynaklar ayrılıyor.Daha önce yaptığımız iftar yemeğinde de belirttiğim gibi sizlerin rahat etmeniz için  daha modern sevgi evleri ve huzur evleri yapılıyor. Çocuklarımızın içinde hem barınma hem de eğitimleri için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Tüm samimiyetle söyleyebilirim ki sevgi evlerinde çocuklarımıza sağladığımız imkanları Türkiye şartlarında çoğu aile sağlayamıyor . Devlet olarak yaşlılarımızı da çocuklarımıza da elimizden geldiğince iyi bakmak için çabalıyoruz.. Arkadaşlarımız sizleri rahat ettirmek için çalışıyorlar. Onlara da teşekkür ediyorum. Benim iş yoğunluğu nedeniyle sizleri fazla ziyaret etme şansım olmuyor ama ilgili vali yardımcısı arkadaşım sık sık buraları ziyaret ediyor. Bir sorununuz veya talebiniz olduğu zaman onlar vasıtasıyla bana çok rahat ulaşabilirsiniz. Bizim arzumuz sizlerin hayatlarını sorunsuz idame ettirmesini sağlamaktır.Tekrardan herkesin bayramını kutluyorum .” dedi
Vali Ata’nın Serinyol Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ziyaretine, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Vali Yardımcısı Meral Batı Demirbaş, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Uğur Ertekin, İl Müftüsü Hamdi Kavillioğlu, İl SYDV Müdürü Hatice Kahraman ve ASP İl Müdür Vekili Sebahattin Büyüktelli de katıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.