SON DAKİKA

YAVUZ:SOSYAL BELEDİYECİLİK HİZMETLERİMİZ DEVAM EDECEK

Bu haber 29 Kasım 2018 - 6:28 'de eklendi ve 285 views kez görüntülendi.
Kırıkhan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Başkan Ayhan Yavuz’un talimatıyla Kırıkhanlıların daha yeşil bir ortama, daya yaşanabilir bir çevreye sahip olmaları için dur durak bilmeden çalışmalarına devam ediyor.

Kırıkhan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü  ekipleri tarafından yapımı devam eden çocukların ve yetişkinlerin sosyal yaşantısını hareketlendirmek amacıyla,Kırıkhan’ın Danaahmetli ve Söğütlüöz mahallerine oyun parkları ve Spor aletleri grubunun montaj çalışmaları tamamlanarak mahalle halkının hizmetine sunuldu.

Kırıkhan  Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, parkların çocukların ve ailelerin vakit geçirmek için tercih ettikleri en önemli sosyal alanlar olduğunu belirterek, “Kırıkhan Belediyemiz Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından her mahallede oyun parkı yapıyoruz. Oyun parkımızda spor aletleri, çocuk oyun grupları olacak. Biz belediye olarak her mahalledeki çocuklarımızın bu oyun alanlarından faydalansın istedik. Çocuklarımızın kendi evlerinin önünde rahat bir şekilde oyun oynamalarını istedik. Belediye olarak, bu yöndeki hizmetlerimiz artarak devam edecektir” diye konuştu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.