SON DAKİKA

YAVUZYILMAZ ‘’KIRIKHAN DEĞİŞİM İSTİYOR’’

Bu haber 13 Mart 2019 - 10:46 'de eklendi ve 446 views kez görüntülendi.

Millet İttifakının İYİ Parti Kırıkhan Belediye Başkan Adayı Erhan Yavuzyılmaz , İlçe başkanları ve meclis üyeleri ile Kırıkhan Gazetesini ziyaret etti.
Kırıkhan Gazetesi İmtiyaz Sahibi Burçak Bora Bilgin’e gerçekleştirmeyi planladığı projeler hakkında bilgi veren Yavuzyılmaz, Kırıkhan Gazetesi’nde bulunmaktan ve gösterilen hüsnü kabulden memnuniyetini dile getirdi.
Yavuzyılmaz gazetemizi ziyaretinde “Bizim siyaset anlayışımızda önce kentimiz Kırıkhan gelir. Yaşadığımız, doyduğumuz yer burası. Bu memleketi kalkındırmak zorundayız. Memleketi daha cazip hale, yaşanabilir hale getirmeliyiz. Kırıkhan’da vatandaşlar artık bir değişim istiyorlar. Düzenledimiz her toplantıda, bize gösterilen ilgi ve alaka bu nedenle her geçen gün artmaktadır. Bu nedenledir ki sorumluluğumuz daha çok artmaktadır” dedi.
Seçildiklerinde temel yaklaşım ve anlayışlarının şeffaflık üzerine kurulu olacağını belirten Yavuzyılmaz, neyi nasıl yaptığını hem belediye çalışanlarının hem de şehir halkının bileceğini, bilgi edinme hakkının ötesinde tam bir şeffaflık sergileyeceklerini ifade etti.
KIRIKHAN İÇİN EL ELE VERECEĞİZ
İnşallah oluşturduğumuz gönül köprüleriyle daha güzel bir Kırıkhan oluşturacaklarını belirten Erhan Yavuzyılmaz “Bizler seçim var diye sahaya inmedik, yıllardır halkımızla iç içeyiz. Tempomuz o zaman da, şimdi de oldukça yoğun. İlçemizi ve mahallelerimizi yakışır bir gelişmişlik seviyesine ulaştırmak en büyük hedefimiz olacaktır.” dedi

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.