SON DAKİKA

YAVUZYILMAZ PROJELERİNİ BAHÇELİ’YE SUNDU

Bu haber 04 Aralık 2018 - 5:27 'de eklendi ve 270 views kez görüntülendi.
Kırıkhan Belediye Başkan A. Adayı  Erhan Yavuzyılmaz,  Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi ziyaret etti.
MHP Genel Merkezinde gerçekleşen ziyarette  Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Erhan Yavuzyılmaz ile yakından ilgilenirken, Yavuzyılmaz’ın Kırıkhan’a yapacağı hizmetler ve projelerle ilgili bilgi aldı.
Erhan Yavuzyılmaz , Kırıkhan’da yapılmamış hizmetleri Milliyetçi Belediyecilik anlayışıyla hayata geçireceklerini  ifade ederek Kırıkhan’ın ihtiyaçlarına cevap verme anlayışıyla hizmet öncelikleri belirlediğini vurguladı.
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli ise Hatay’ın ve Kırıkhan’ın  önemini vurgulayarak Yavuzyılmaz’ın çalışmalarında başarılar diledi.
MHP Kırıkhan Belediye Başkan A. Adayı Erhan Yavuzyılmaz ziyaret ile alakalı yaptığı açıklamada şunları söyledi; ”MHP Genel Başkanımız  Devlet Bahçeli beyi ziyarette bulunarak, Daha önce Adaylığım ile ilgili müsaadesini aldığımız Liderimizden Kırıkhan’ımız için hazırladığımız Proje Çalışmalarımızın olduğu “Hizmet Kataloğumuzu”kendilerine sundum. Hatay’ın ve Kırıkhan’ın bizim için önemini vurgulayan Liderimize 31 Mart’ta Kırıkhan Belediyesini hediye edeceğimizin sözünü vererek, elini öperek hayır duasını aldım.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.