SON DAKİKA

YAVUZYILMAZ ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Bu haber 07 Aralık 2018 - 5:40 'de eklendi ve 344 views kez görüntülendi.

31 Mart 2019’da gerçekleşecek olan yerel seçimlerde MHP’den Kırıkhan Belediye Başkan  aday adayı olan Erhan Yavuzyılmaz ziyaretlerine devam ediyor. Yavuzyılmaz son olarak Kırıkhan Engelliler Derneği’nin ziyaret etti.

Kırıkhan Belediye Başkan  aday adayı olan Erhan Yavuzyılmaz  ve MHP İlçe Başkanı Ahmet Terzioğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile Kırıkhan Engelliler Derneği üyeleri ile bir araya geldiler.

Yavuzyılmaz , “Kırıkhan’da bulunan engelli vatandaşlarımız için çok güzel projeleri hayata kazandıracağız”

MHP Kırıkhan  Belediye Başkan Aday Adayı Erhan Yavuzyılmaz yaptığı konuşmasında, “Öncelikli olarak bizi burada ağırladığınız için sizlere teşekkür ederim. Bilindiği gibi bir yola çıktık. Aday Adaylığı sürecimizde sivil toplum örgütlerine nezaket ziyaretlerinde bulunmak istedik. Kırıkhan’ın en önemli sivil toplum örgütlerinden biri olduğunu için sizleri de ziyaret etmek istedik. Tabi bu bir nezaket ziyareti ve aday olmamız halinde daha geniş kapsamlı bir ziyarette bulunarak projelerimizden bahsedebiliriz.  Allah nasip ederde aday olursak ve belediye başkanı olursak Kırıkhan’da bulunan engelli vatandaşlarımız için çok güzel projeleri hayata kazandıracağıma emin olabilirsiniz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.