SON DAKİKA

Yavuzyılmaz’dan 14 Mart Tıp Bayramı’nda Hastaneye Anlamlı Ziyaret

Bu haber 15 Mart 2019 - 17:39 'de eklendi ve 338 views kez görüntülendi.

İYİ Parti Kırıkhan Belediye Başkan Adayı Erhan Yavuzyılmaz Kırıkhan Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.

Erhan Yavuzyılmaz 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Kırıkhan Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti. Sağlık çalışanlarının Tıp Bayramı’nı kutlayan Yavuzyılmaz, hastane çalışanlarına karanfil dağıttı. Poliklinikleri ve yatan hastaları da ziyaret eden Erhan Yavuzyılmaz hasta ve ailelerine geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

“SAĞLIK ÇALIŞANLARININ YANINDAYIZ”

Ziyaretin ardından kısa bir açıklama yapan Erhan Yavuzyılmaz, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle hastaneyi ziyaret ettiklerini, sağlık çalışanlarının toplumun önemli değerlerinden biri olduğunu söyledi.

14 Mart Tıp Bayramı’nda sağlık çalışanlarının yanında olmaktan mutlu olduğunu ifade eden Yavuzyılmaz “Dünya Tıp Bayramı nedeniyle, doktorlarımızı ve hastane personelimizi ziyaret ettik. Onlar kendi bayramlarını muhakkak kutluyorlar ama başkaları tarafından da kutlanmak isteyeceklerini düşünüyorum. Çünkü sağlıkçılar, toplum sağlığı için bire bir ilgileniyorlar. Onların mutlu olması ve Tıp Bayramı’nda onların yanında olmamız sağlığımız adına da iyi olacaktır. Hastane Başhekimimiz ile birlikte personelimizi, doktorlarımızı ve hastalarımızı ziyaret ederek bayramlarını kutladık. Başhekimimize ve Hastane Personeline teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Erhan Yavuzyılmaz hastane ziyaretine, Meclisi üyesi adayları katıldı

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.