SON DAKİKA

YAVUZYILMAZ’DAN 24 KASIM MESAJI

Bu haber 24 Kasım 2018 - 6:32 'de eklendi ve 251 views kez görüntülendi.

MHP Kırıkhan Belediye Başkan Aday Adayı Erhan Yavuzyılmaz 24 Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı
Yavuzyılmaz mesajında şunları vurguladı :Geleceğimizin umudu olan çocuklarımızın ahlaklı, eğitimli, vatanına milletine sadık birer fert olarak yetişmesinde en önemli rolü oynayan hepimizin hamurunu yoğuran elleri öpülesi öğretmenlerimizin değerini ve toplum nezdinde ki itibarlarını korumalarını ve hatta arttırılması gerektiğini tüm samimi duygularımla dile getirmek istiyorum.
Milli Eğitimin bir ülkenin en önemli hususu olduğunu ve öğretmenlerimizin de bunun mimarı olduğunu unutmamak gerekmektedir.
Milletçe elde ettiğimiz başarılarda, kat ettiğimiz mesafede en büyük emek, yurdumuzun dört bir yanında fedakarca görev yapan öğretmenlerimize aittir.
Ülkemizin milli hedeflerine ulaşmasında milletimize rehber olan öğretmenlerimiz, saçtıkları ışık ile gençliğimizin yolunu aydınlatmaya devam edeceklerdir. Öğretmenler, bilgi, birikim ve tecrübeleri ile yarınları omuzlayacak umutlarımızı yetiştirirler.
Bu duygu ve düşünceler ile başta Cumhuriyetimizin kurucusu Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimize şükranlarımı sunuyor ve tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyorum”.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.