SON DAKİKA

YAYMAN ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Bu haber 28 Mayıs 2018 - 11:04 'de eklendi ve 412 views kez görüntülendi.

AK Parti Hatay Milletvekili Adayı Hüseyin Yayman seçim çalışmalarını yoğun tempoda sürdürüyor. AK Parti Hatay  Milletvekili Adayı Hüseyin Yayman , 24 Haziran seçimleri kapsamında esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek destek istedi.

Cumartesi günü ilk olarak Hassa teşkilatında partililerle  bir araya gelen Yayman daha sonra  esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

AK Parti Hatay Milletvekili Adayı Hüseyin Yayman, halktan AK Parti’ye yönelik büyük bir teveccühün olduğunu söyledi. Yayman, “Hemşerilerimize 24 Haziran seçimlerinin önemini anlatıyoruz, Cumhurbaşkanımızın selamlarını iletiyoruz. Şu ana kadar ki  izlenimlerimiz, vatandaşımızın büyük bir teveccühü var olduğunu gösteriyor.  Seçimin önemini vatandaşımız bizden daha iyi anlamış bir durumda. Gerek Cumhurbaşkanlığı seçimi gerek parlamento seçiminin birbiri ile bir bütün olduğunu ve bu seçimde iki oy pusulası olacağını, Cumhurbaşkanımızın daha iyi hizmet edebilmesi için parlamentodaki sayının da çok fazla olması gerektiğini ifade ediyoruz.  Arkadaşlarımızla beraber çalışmalarımızı durmadan devam ettiriyoruz.’’ dedi.

AK Parti Hatay Milletvekili Adayı Hüseyin Yayman Pazar günü ise seçim çalışmalarını Kırıkhan’da sürdürdü. Pazar günü ilk olarak Mimar Sinan Mahallesinde kurulan Pazar’da, vatandaşlarla ve Pazar esnafı ile  bir araya gelerek karanfil dağıttı.

Yayman burada bulunan vatandaşlara yaptığı açıklama da : 24 Haziran seçimleri ile Türkiye’nin üzerinde oynanan oyunların son bulacağını ifade eden Yayman, “AK Parti iktidarında Türkiye tüm dünya mazlumlarının umudu olmuştur. İnşallah 24 Haziran ile birlikte yeni bir dönem başlayacak ve artık kararlar çok daha hızlı alınacaktır. Seçimlerin ülkemiz için birlik beraberliğe vesile olmasını, Hatayımız için de hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz ”dedi.

Ak Parti Hatay Milletvekili adayı Hüseyin Yayman, iftar yemeğini ise  Topboğazı mahallesindeki şehit evi   İrfan Mert’in baba evinde   yedi.  Şehit ailesiyle de sohbet edip onların dinleyen  Yayman, “Bugün buralarda  huzur ve güven içerisinde  oturuyor, yaşıyorsak şehitlerimizin   sayesindedir. Onları yetiştiren anne ve babaların her zaman ellerinden öperiz. Allah razı olsun  vatanı ve bayrağı için  şehit düşen evlatlarımızı  yetiştirenlerden “dedi.

AK Parti Hatay  Milletvekili adayı Hüseyin Yayman’ın   çalışmalarına  Belediye Başkanı Ayhan Yavuz AK Parti Ak Parti Kırıkhan İlçe Başkanı Ömer Erdal Çelik ve yönetim kurulu, Gençlik Kolları Başkanı Osman Mutlu ve Kadın Kolları eşlik ediyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.