SON DAKİKA

YAYMAN ESNAFLARI ZİYARET ETTİ

Bu haber 19 Haziran 2018 - 5:58 'de eklendi ve 353 views kez görüntülendi.

AK Parti Hatay Milletvekili Adayı Hüseyin Yayman, millete hizmet etmenin en temel görevleri olduğunu belirterek, “Benim hiçbir siyasi kaygım ve hedefim yok, millete hizmet için buradayım.” dedi.
Yayman, seçim çalışmaları kapsamında Aktakya’da esnaflar ve vatandaşlarla bir araya geldi.
Antakya Uzun Çarşıda çalışmaları yürüten Yayman, bu kapsamda esnafları tek tek ziyaret ederek işlerinde kolaylıklar diledi.

AK Parti Hatay Milletvekili Adayı Hüseyin Yayman, yaptığı açıklamasında istikrarın devamı için çalıştıklarını söyledi.

Türkiye’de bugün güçlü bir iktidarın olduğuna dikkat çeken Yayman, “Türkiye’de güçlü bir iktidar var ve bu güçlü iktidar gücünü gösteriyor ve gereğini yapıyor. İnşallah bundan sonra da bu iktidarın gücü devam edecek, memleketimize, milletimize, Hatay’a çok daha güzel yatırımlar kazandıracaklarını belirten Yayman Ama bunların olabilmesi için AK Parti hükumeti ve istikrarın devam etmesi gerekiyor.” diye konuştu.

Konuşmasının devamında milletvekili olmak için değil Hatay’a hizmet vermek için burada olduklarına dikkat çeken Hüseyin Yayman “Ben, milletvekili olmak hesabı ile değil, bu sorumlulukta memleketime ve milletime nasıl hizmet edebilirim? Hangi hizmetleri yapabilirim? O sorumluluk ile buradayım. O mesuliyeti taşımak için buradayım. Yoksa benim hiçbir siyasi kaygım ve hedefim yok, millete hizmet için buradayım, tek hedefim budur.” şeklinde konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.