YAYMAN HASSA’DA MUHTARLARIN ROZETİNİ TAKTI « Hatay'ın Yeni Sesi

SON DAKİKA
istanbul escort

YAYMAN HASSA’DA MUHTARLARIN ROZETİNİ TAKTI

Bu haber 18 Nisan 2019 - 5:28 'de eklendi ve 580 views kez görüntülendi.

Ak Parti Hatay Milletvekili  Hüseyin Yayman, Hassa’da 39 yeni muhtarın rozetlerini taktı.

Hassa Belediyesinde düzenlenen  törene, Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman,  Belediye Başkanı  Mehmet Karataş, Ak Parti Hassa İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, Kırıkhan ilçe başkanı  Ömer Erdal Çelik ve 39 muhtar  katıldı.

31 Mart mahalli seçimler sonucunda muhtarlığa seçilen isimlere  başarılar dileyen  Milletvekili Hüseyin Yayman “ Muhtarlarımız hizmetimizin önemli parçalarıdır. Muhtarlarımızla sık sık bir araya geleceğiz ve  halka en iyi hizmeti yapmaya çalışacağız. Hepimizin ortak konusu  hizmet olmalıdır. Bundan böyle bize oy versin veya vermesin halkımızın tüm kesimlerine hizmet götürmek, sorunları ortadan kaldırmak zorundayız. Birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmeliyiz.  Her mahallemizin bir muhtarlık binası olması gerektiğine inanıyorum.  Bu konuda neler yapabileceğimizi  arkadaşlarımızla  araştıracağız. Her mahallemizi ziyaret edeceğiz, vatandaşlarımızla sık sık bir araya geleceğiz. Yetkilileri getireceğiz,  sorunlara çözüm bulacağız. Halka hizmet konusunda hiçbir engel kalmayacaktır” dedi.

Yayman, Kırıkhan-  Hassa arasında çınar ağacı  dikimine devam edileceğini  söyledi. Hassa Tüneli, Yoluklar, Söğüt, Gazeluşağı  göleti   gibi  önemli projelerinde  takipçisi olduklarını belirten Milletvekili Yayman “ Orman köylülerinin sorunlarını biliyoruz.  Fidan üretimi, küçük ve büyükbaş hayvancılık, meyve üretimi konusunda   bu bölgede önemli çalışmalar yapılacak. Bölgede yapılacak göletler  meyve üretimini arttıracaktır. Halkımızın kalkınması ve ekonomisinin gelişmesi için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Milletvekili Yayman’ın konuşması ardından 39 muhtarın rozetleri takıldı ve  başarılar  dilendi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.